pl
Filtruj według
Klasa
Kategoria
Seria
Kształt
Rodzaj montażu
Ilość komór
Wymiary szafki
pod zlewozmywak
Rodzaj ociekacza
Kolor

Design w łazience

Brodziki Granmaster to nowoczesne, niskie brodziki typu slim, zaprojektowane tak, aby jak najmniej ingerować w wystrój łazienki. Dzięki prostej delikatnej formie, opartej na planie prostokąta, idealnie wkomponowują się w każde wnętrze, niezależnie do stylu wykończenia.


Duży rozmiar brodzika sprawia, że kabina prysznicowa staje się większa, za to jego niewielka wysokość powoduje, że cała łazienka wydaje się bardziej przestronna i elegancka oraz nabiera funkcjonalnych walorów.

1

Brodziki

Brodziki Granmaster to nowoczesne, niskie brodziki typu slim, zaprojektowane tak, aby jak najmniej ingerować w wystrój łazienki. Dzięki prostej delikatnej formie, opartej na planie prostokąta, idealnie wkomponowują się w każde wnętrze, niezależnie do stylu wykończenia. Duży rozmiar brodzika sprawia, że kabina prysznicowa staje się większa, za to jego niewielka wysokość powoduje, że cała łazienka wydaje się bardziej przestronna i elegancka oraz nabiera funkcjonalnych walorów.

Brodziki Granmaster doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnym i minimalistycznym, jak i klasycznym, bogatym wnętrzu. Dostępne są w dwóch rodzajach wykończeń materiałowych:

Brodziki z konglomeratu w białym połysku - są rozwiązaniem ponadczasowym i niezwykle uniwersalnym, który zawsze będzie doskonale pasował do każdej łazienki. Brodziki z wytrzymałego kompozytu granitowego z wykończeniem kamiennym - w wersji granitowej występuje w kilku kolorach, co umożliwia dobór idealnego odcienia według naszych potrzeb.

2

Umywalki

Umywalki Granmaster powstają w oparciu o dwie technologie materiałowe:

Umywalki granitowe – wykonane z uszlachetnionego kruszywa granitowego, łączonego dedykowaną żywicą. Mieszanina ta tworzy wysoce wytrzymały, bardzo odporny na środki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne materiał, na bazie którego tworzymy produkty najwyższej jakości.

Umywalki konglomeratowe – klasycznie błyszczące, stworzone z kruszywa granitowego, łączonego dedykowaną żywicą, pokryte żelkotem sanitarnym. Odporny na środki chemiczne żelkot sanitarny zapewnia doskonałą jakość i trwałość powierzchni oraz nadaje jej uniwersalnego białego połysku.

Poza wysoką jakością, nasze produkty granitowe i konglomeratowe, wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym designem. Minimalistyczna i geometryczna forma nadaje im nie tylko wyjątkowy wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność i wygodę użytkowania.