pl
Filtruj według
Klasa
Kategoria
Seria
Kształt
Rodzaj montażu
Ilość komór
Wymiary szafki
pod zlewozmywak
Rodzaj ociekacza
Kolor

Kuchnia na miarę

Zlewy z kompozytu granitowego wprowadziły prawdziwą rewolucję w designie wnętrz kuchennych oraz w myśleniu nas wszystkich o tym, jak wystrój przestrzeni użytkowych powinien i jak mógłby wyglądać.

Wraz z wzrostem możliwości nieustannie rozwijają się oczekiwania i zapotrzebowanie. Trendy wnętrzarskie wciąż ewoluują przynosząc coraz więcej pomysłów i oferując nieskończenie wiele rozwiązań. 


Niepowtarzalna przestrzeń

Jeszcze w latach 90 większość kuchni wyglądała bardzo podobnie. Brak możliwości rodził ogromną standaryzację w zagospodarowywaniu tak małych pomieszczeń w sposób jak najbardziej użytkowy. Dziś najważniejsze, aby była to przestrzeń niepowtarzalna, która spełnia nasze indywidualne potrzeby i dopasowuje się najbardziej optymalnie do nas i naszej rodziny. A wiadomo, że ile ludzi, tyle pomysłów…
Aby sprostać tak różnorakim wymaganiom klientów, należy opracować technologię, która pozwoli wytwarzać produkty sprawdzające się w każdym wnętrzu. Naszą odpowiedzią jest umożliwianie naszym Klientom wyboru formy, kształtu i koloru zlewozmywaka. Dzięki bardzo dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, zapleczu laboratoryjnemu oraz doświadczeniu naszych specjalistów, gwarantujemy precyzyjne wykonania oraz najwyższą jakoś produktów!
Codzienność
w kuchni

naszą
inspiracją
Barwne rozwiązania
w strefie komfortu
Miłość
rozkwita
w kuchni
Twórcza 
swoboda 
w Twoim wnętrzu
Luksusowa przestrzeń wokół nas
Wygoda połączona
z dyskrecją
Niepowtarzalny styl w każdej kuchni
Ład
i harmonia

na co dzień
Nowoczesny design podkreśleniem nienagannej jakości