14 sierpnia 2017r. w Ośrodku Konferencyjnym MOLO w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim odbył się plenerowy piknik z okazji 10 – lecia firmy. W imprezie wzięli udział wszyscy pracownicy wraz z rodzinami.

Scenariusz wydarzenia obfitował w różnego rodzaju atrakcje dla najmłodszych, konkursy jak również teleturnieje prowadzone przez konferansjera.

Piknik rozpoczął się  i zakończył Teleturniejami wiedzy o firmie. Trzeba było wykazać się doskonałą znajomością firmy z zakresu 10 lat. Tutaj pracownicy spisali się doskonale odpowiadając prawie bezbłędnie na wcale niełatwe pytania. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Wszyscy goście chętnie brali udział w zabawnych konkurencjach takich jak: przeciąganie liny, skok na piłkę, wieloosobowe spodnie, turniej mega siatkówki i ludowe kręgle. Każda zwycięska drużyna została nagrodzona, a reszta uczestników otrzymała nagrody pocieszenia.

Między blokami konkursowymi i innymi atrakcjami wszyscy mogli odpocząć przy stole pełnym jedzenia i picia.

Ale najmłodsi nie odpoczywali!!! Nie zabrakło dmuchańców, malowania buziek. Wszechobecne były kolorowe balony i bańki mydlane. Dzieci chętnie też korzystały z możliwości przejażdżki na koniku. Było cudownie piknikowo i kolorowo :).

Na  zakończenie dla najmłodszych wystąpili aktorzy z wrocławskiego teatru z bajką plenerową pt. „Piecusiowe opowieści”.

To był wspaniały dzień, piękna pogoda i moc atrakcji, a przede wszystkim ważny czas na wspólne zabawy i integrację wszystkich pracowników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

Fotorelacja z wydarzenia.

 

Zobacz również